İşletmeniz ve mekanlarınız için kurumsal VRF klima çözümleri…

Otelleriniz, villa ve konutlarınız, restoranlarınız, AVM’ler stadyumlar, sinemalar ve tiyatro salonları dahil her mekana uygun VRF klima sistemlerinin satış ve satış sonrası montaj, bakım ve onarım ile yedek parça ve aksesuar temini süreçlerinin tamamını sektörel deneyimimiz, uzman teknik ekibimiz ve geniş araç ağımız ile sorunsuzca gerçekleştiriyoruz.

Otel Vrf Klimaları

Otelinize özel ısıtma ve soğutma çözümleri arıyorsanız otel VRF klimaları sayesinde mekanınız için ideal iklimlendirmeyi yaratabilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacak, aynı anda her odada farklı hava yaratmaya imkan verecek, sessiz ve konforlu çalışacak otel VRF klimaları sayesinde mekanlarınıza konfor katabilirsiniz.


Restoran Vrf Klimaları

İşletmeniz ve mekanınız için özel iklimlendirme çözümlerine mi ihtiyacınız var? Restoran klimaları sayesinde müşterilerinizin yemek yeme deneyimlerini arttıracak, konforlu ve ideal ısılarda bir mekan oluşturacağınız iklimlendirme sistemleri kullanabilirsiniz. Restoran VRF klima modelleri ile geniş mekanlarınızı homojen şekilde iklimlendirebilir ve avantajlı klima kullanımı sağlayabilirsiniz.

İşyeri Vrf Klimaları

İş yerleriniz ve işletmeleriniz için özel iklimlendirme çözümlerine mi ihtiyacınız var? İş yeri klimaları sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi rahat ettirebilirsiniz. Mekanınızın büyüklüğüne, çalışan kişi sayısına, coğrafi koşullara ve ihtiyaçlarınıza göre iş yeri kliması seçmek artık çok kolay! İş yerleri VRF klima modelleri sayesinde mekanlarınızı daha avantajlı iklimlendirebilirsiniz.

Konut Vrf Klimaları

Evleriniz için hem tasarruflu hem de uzun ömürlü iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa konut klimaları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Özellikle metrekaresi yüksek, katlı ya da yüksek tavanlı konutlarınız için konut VRF klimaları kullanarak daha avantajlı ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz. Sessiz çalışma özelliği olan, mekandaki tozu ve bakteriyi yok eden VRF klima modelleriyle de konutlarınız için doğru klimayı satın alabilirsiniz.

Fabrika Vrf Klimaları

Fabrikalar ve diğer üretim merkezleri için iklimlendirme yapılırken güçlü üfleme ve performans kapasiteleri olan VRF klimalar kullanılır. Fabrikanın üretim yaptığı sektörün gereklerine, mekanın büyüklüğüne, çalışan kişi sayısına ve coğrafi koşullara göre fabrika klimaları seçmek avantajlı olacaktır. Üretimde herhangi bir sıkıntı olmaması için fabrika VRF klimaları özel olarak projelendirilmelidir.


Villa Vrf Klimaları

Yaşam alanlarınızda kaliteli iklimlendirme çözümleri mi arıyorsunuz? Villa klimaları sayesinde eviniz için özel bir iklimlendirme sistemi oluşturabilirsiniz. Villa VRF klimaları sayesinde büyük bir yaşam alanı olan ancak standart klimaların ısıtma soğutma yapmakta yetersiz kalacağı villalarınız için doğru klimayı satın alabilirsiniz.Hava Alanı Vrf Klimaları

Her gün binlerce kişinin kullandığı havaalanları için iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayacak en ideal çözüm VRF klima sistemleridir. Her havaalanı için özel olarak projelendirilmesi gereken VRF klima sistemleri, havaalanı binasının farklı alanlarında istenildiği gibi ısıtma ve soğutma yapmaya imkan vermektedir.
Alış Veriş Merkezi Vrf Klimaları

Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen alışveriş merkeziniz ya da mağazalarınız için özel iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa alışveriş merkezi klimaları tam size göre! Onlarca mağazanın aynı anda, istenen değerlerde ısıtılmasını ya da soğutulmasını sağlayacak alışveriş merkezi VRF klima modelleri sayesinde hem müşterilerinizin hem de çalışanlarınızın konforunu sürekli hale getirebilirsiniz.

Tiyatro Salonu Vrf Klimaları

Tiyatro salonları, kapalı alanlar olduğu için havalandırmada ve iklimlendirmede mekan şartlarına uygun seçimler yapmak önemlidir. Havalandırılmayan, ısıtılmayan ve serinletilmeyen salonlarda tiyatro eseri izlemek eziyete dönüşebilir. Konuklarının konforunu düşünen salon işletmecilerinin ise binanın yapısına göre tiyatro salonu klimaları alması avantajlı olacaktır.


Stadyum Salonu Vrf Klimaları

Binlerce taraftarın aynı anda taraftarı olduğu takımı için bir araya geldiği yer olan stadyumlarda iklimlendirme için güçlü üfleme ve performans kapasiteleri olan VRF klima modelleri kullanılır. Stadyum klimaları, özellikle homojen sıcaklık dağıtan ve dayanıklı iç ve dış üniteler arasından seçilir. Stadyum VRF klimalar, çevre dostu yüksek verimli klimalardır.


Plaza Vrf Klimaları

Yüksek katlı ve birbirinden bağımsız şekilde kullanılan plazalarda istenilen iklimlendirme sistemleri özel projeler ile hazırlandığında maksimum verim alınmaktadır. Plaza klimaları; mekanın büyüklüğünden çalışan kişi sayısına kadar her bir etken göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Plazalar için klima alınırken en ideal seçim Plaza VRF klima modelleri olacaktır.

Hastane Vrf Klimaları

Her zaman temiz havaya ve eşit sıcaklık değerlerine ihtiyacı olan hastaneler için iklimlendirme çözümü olarak bilinen VRF klima sistemleri sayesinde sorunsuzca sağlanıyor. Hastalarınızın güvenle kalabileceği odalar hazırlamak, hastane havasını mikroplardan ve bakterilerden arındırmak istiyorsanız hastane klimaları tek çözüm olacak.


Sinema Salonu Vrf Klimaları

Sinema salonları da tiyatro salonları gibi kapalı mekanlar oldukları için sinema salonu klimaları seçilirken klimaların güçlü fan sistemine sahip olması, ısıtma ve soğutma değerlerinin mekana uygun olması, homojen hava dağılımı yapması ve sağlığa dost olması gibi konulara dikkat edilmelidir. Misafirlerinin rahatını düşünen sinema işletmecileri de binaları için özel iklimlendirme projesi yaptırmalıdır.